grafika komputerowa herb gminy rossosz

Gmina Rossosz otrzyma samochód strażacki wywalczony wspólnymi siłami.

W imieniu władz Gminy Rossosz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom za czynny udział w Wyborach Prezydenckich. Dzięki Państwa obywatelskiej postawie osiągnęliśmy ogromny sukces. Możemy się poszczycić frekwencja wyborczą na poziomie 81,24 proc., a frekwencja brana pod uwagę w ,,Bitwie o wozy”, liczona zgodnie z wytycznymi MSWiA, wyniosła 80,96 proc.

 

Wysoka frekwencja jest dowodem na to, że zawsze możemy liczyć na mieszkańców naszej gminy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wyborcom za ogromną mobilizację w tejże akcji. Podziękowania należą się również Druhom - Strażakom, za ich pełną aktywność i poświęcony czas, a także Radnym oraz Sołtysom. Wiemy, że losy naszej małej społeczności są dla Was bardzo ważne. Dzięki Wam udało się wygrać samochód strażacki, który będzie wsparciem dla całej naszej wspólnoty.

Jeszcze raz serdeczni dziękujemy.

 

•  Przewodniczący Rady Gminy  -  Jan Marcinkiewicz

•  Wójt Gminy Rossosz  -  Kazimierz Weremkowicz

 

plalat akcji bitwa na wozy

 

Lista gmin z terenów byłych 49 województw, które w II turze wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej uzyskały najwyższe frekwencje z wyłączeniem laureatów z I tury - link.