• slider gmina demo4

  Wjazd od strony Białej Podlaskiej

 • slider gmina demo5

  Rzeka Zielawa

 • slider gmina demo6

  Boisko Orlik

 • slider gmina demo7

  Farma fotowoltaiczna w Bordziłówce

 

Informujemy, że po dokonaniu przez komisję rekrutacyjną weryfikacji „kart zgłoszenia pierwszej rekrutacji” oraz załączonych dokumentów na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Rossoszu zostały wywieszone listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do Gminnego Klubu

Na prośbę Narodowego Funduszu Zdrowia zachęcamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi odnoście najczęściej występującego u kobiet nowotworu złośliwego - raka piersi.

Przedstawiamy harmonogram otwarcia „Orlika” w miesiącach wakacyjnych:

Wójt Gminy Rossosz informuje, że 22 lipca 2024 roku w godzinach 8-11 odbędzie się nieodpłatna zbiórka folii rolniczych od indywidualnych rolników/posiadaczy odpadów rolniczych z terenu Gminy Rossosz.

Informujemy, że z dniem 21 czerwca 2024 roku rozpoczyna się nabór do „Gminnego Klubu Malucha w Rossoszu”. Rekrutacja skierowana jest do rodziców dzieci w wieku od 1 roku do lat 3 zamieszkałych na terenie Gminy Rossosz.

W związku z prowadzonymi robotami na drodze gminnej Nr 101235L informujemy, że od dnia 24 czerwca 2024 roku droga zostanie czasowo zamknięta na odcinku oznaczonym kolorem czerwonym za zamieszczonej poniżej mapie.